SKŁAD: Sierota - Kumor (46'Bruzda), Błaszczyk, Jabłoński, Słomka - W.Krupa (46'M.Krupa(80'Klimek)), Nowak, Sobczyk, Waligóra, Szewczyk - Cisoń (80'Miksztal)

Bramki: Sobczyk 40'(karny), Cisoń 60', Jabłoński 86'

Żółta kartka: Sierota

zdjęcia i opis dalej ...

Niezły mecz w naszym wykonaniu (oprócz ostatnich minut) i niestety zły wynik.

Zaczęło się od karnego dla gospodarzy już w 2 minucie po faulu Rafała. Był bliski obrony, ale się nie udało. Po tym nieciekawym początku opanowaliśmy nerwy i zaczęliśmy stwarzać sytuacje bramkowe. W pierwszej połowie były cztery doskonałe i niewykorzystane (Mateusz, Maciek i dwukrotnie 16-letni debiutant Wiktor), Dopiero w 40 minucie w polu karnym faulowany był Czaja wychodząc sam na sam (dlaczego bez czerwonej kartki ?) i sam pewnie wykorzystał karnego po którym była drużynowa kołyska dla Oli Sobczyk i Filipka Miksztala :)    Do przerwy 1-1, chociaż mogliśmy zdecydowanie prowadzić (Przetakówka miała jedną groźną sytuację wybronioną przez Rafała).

Druga połowa zaczęła się jak pierwsza - czyli karny w 2 minucie dla Przetakówki ponownie po faulu Rafała. Tym razem gola nie było (karny przestrzelony). Gra była wyrównana i wydawało się, że pod naszą kontrolą. Pokazał się jednak Stefan Gródek: asysta do pustej bramki i wolny z 17 metrów w okienko :(  Po pierwszej z tych bramek odpowiedzieliśmy składną akcją i dobitce Rafała po uderzeniu Banaka wybronionym przez bramkarza. po drugiej próbowaliśmy, lecz skończyło się na uderzeniu w poprzeczkę. Bramka po rzucie rożnym załatwiła już wynik - odkryliśmy się, graliśmy już długą piłkę, a gospodarze kontrowali. padło jeszcze po jednej bramce (u nas Jabol wykorzystał błąd bramkarza po rzucie rożnym); Banak miał jeszcze niezłą sytuację i koniec pierwszego meczu.

Ostatecznie zasłużenie wygrała Przetakówka, chociaż mieliśmy kontrolę i przewagę do 65 minuty i mogliśmy grając skuteczniej rozstrzygnąć już do tego czasu mecz na swoją korzyść.