SKŁAD: Mordarski - Miksztal, Jabłoński, Sierota, Bruzda - Zapiór(75'Fałowski), Nowak, Szewczyk(25'Koszyk), M.Hebda, Kocemba(70'Koziarz) - Cisoń

Bramki: Bruzda 20', Cisoń 38'

Żółta kartka: Cisoń

opis dalej ...

Bramki:

1-0 - Strata w środku pola, rozegranie na lewą stronę wrzutka na 3 metri nie pilnowany zawodnik Zuberu trafia do bramki ( a była to 2 minuta meczu)
1-1 - Rzut wolny na Galicji, dośrodkowuje M. Hebda i Bruzda strzela głową z 3 metrów, bramkarz bez szans
1-2 - Zagranie Jarka do przodu za mocne, obrońca Zubera blokuje żeby piłka wyszła za linie końcową, lecz ambitnie walczący Nowak przejmuje ją i dogrywa wzdłuż całego pola karnego do czekającego na 7 metrze  Cisonia i ten na pustą bramkę trafia

W sumie dużo walki z obydwóch stron, kiepskie początkowe 15 minut  w naszym wykonaniu - potem sporo lepiej. Cztery debiuty, zatrucie Mateusza (jak tam grzybki ?) i kilka efektownych interwencji bramkarzy. Najważniejsze są punkty, bo to one nastrój poprawiają