SKŁAD: Mordarski - T.Miksztal, Sierota, Jabłoński(85'P.Miksztal), Słomka - Kocemba, Tokarczyk(78'Zapiór), Litawa, Szewczyk, Waligóra - Cisoń(88'Nowak)

Bramki: Słomka (wolny, faulowany Litawa), Cisoń (as.Litawa), Waligóra.

Żółta kartka: Sierota.

opis dalej ...

W okropnym upale zdobyliśmy pierwsze trzy punkty. Dobrze zagraliśmy szczególnie w pierwszej połowie - stworzyliśmy cztery dogodne sytuacje i zdobyliśmy trzy bramki. Już w 7 minucie rzut wolny z boku pola karnego wykonywał Grzesiek i uderzona dołem piłka wpadła w długi róg. Od razu raźniej ! Gospodarze zaatakowali, mieli dwie, trzy niezłe sytuacje, ale doskonale bronił Mariusz, dobrze grali obrońcy, a raz uratowała nas poprzeczka. My staraliśmy się grać spokojnie piłką, fajnie wyglądała gra pomocy, dużo spokoju wprowadzał Maciek. W 26 minucie Mateusz zaatakował wyprowadzającego piłkę obrońcę Przetakówki, odebrał mu piłkę, zagrał do Rafała, który z 16 metrów trafił od słupka. Pięć minut później potężne uderzenie Maćka Waligóry z 18 metrów ląduje w bramce. Niebawem ma jeszcze lepszą sytuację po zagraniu Rafała, ale bramkarz efektownie broni.

Druga połowa dużo słabsza, mając dobry wynik skupiliśmy się nad jego utrzymaniem nie bawiąc się w wielkie kombinacje i nie tracąc masy sił w tej spiekocie. Kilka razy było dość groźnie, ale Mariusz lub obrońcy dali radę :)  W 78 minucie koszmarnej kontuzji stawu skokowego doznał obrońca Przetakówki (stopa odwrócona o 180*). Po kilkunastominutowej przerwie (karetka na boisku) kontrolowaliśmy grę, zagraliśmy kilka niezłych akcji i były trzy bardzo dobre okazje do podwyższenia wyniku. Zostało jednak 3-0.

Fajny mecz , wreszcie skutecznie zarówno z przodu jak i z tyłu ( i bez krzyków ;))