Polany Berest 6:1 Królovia Królowa Górna
Chruślice Nowy Sącz 2:0 Jedność Nowy Sącz

Duże emocje i zwycięstwo !

• autor: grzeHo, 2015-09-06 14:22

KS Galicja - LKS Mszalnica   3-2 (1-2)

SKŁAD: Mordarski - Sierota, K.Hebda, Jabłoński, Słomka - Kocemba(88'T.Miksztal), Sobczyk, Tokarczyk, Waligóra, Popardowski(65'Zapiór) - Cisoń.

Bramki: Kocemba 21'(as.Waligóra), Sierota 60'(as.Sobczyk), Waligóra 86'(as.Sobczyk).

Żółte kartki: Tokarczyk, Hebda.

Rezerwa: Gruca.

opis dalej, zdjęcia później...

Emocjonujący i ze szczęśliwym zakończeniem mecz.

Zapowiadane wcześniej braki kadrowe uzupełniali weterani jak 49 letni Piotrek Popardowski, który kondycyjnie dalej bije większość naszej  "młodzieży".  Początek dla gości. Zaskoczyli nas składna i szybką grą w pomocy, czego dawno u nich nie widzieliśmy. Niestety nie odpowiadaliśmy tym samym w tej fazie meczu. Straciliśmy szybko bramkę po składnie rozegranej akcji i dopełnieniu formalności z kilku metrów. Po pewnym czasie i my zagraliśmy kilka ciekawych rozegrań. W końcu po bardzo ładnej akcji Mateusza, Piotrka i dośrodkowaniu Mateusza Marek uderza  z kilku metrów do bramki. Jest ciężko wypracowane 1-1, ale więcej z gry dalej mają goście i niebawem po naszych błędach w obronie wychodzą na prowadzenie.

Po przewie mieliśmy zagrać inaczej, ale nie było tego widać przez kwadrans, kiedy to Mszalnica kontrolowała wydarzenia na boisku. Jednak w 60 minucie dośrodkowanie Krzyśka z rożnego piękną główką zamienił na gola Rafał i znowu remis. Dopiero wtedy zaczęliśmy przejmować inicjatywę i coraz częściej gościć pod ich.bramką. Wreszcie pięć minut przed końcem Maciek dobija z bliska piłkę obronioną po uderzeniu Krzyśka z szesnastki. Radość i walka do końca o utrzymanie wyniku. Udało się !

Trudny mecz, którego losy udało się odwrócić, mimo, że to goście przez godzinę byli lepszym zespołem. Ale liczy się to co w sieci i trzydzieści minut niezłej gry wystarczyło do zwycięstwa.