Powalczyliśmy z liderem.

• autor: grzeHo, 2015-09-27 14:27

KS Galicja - Biegoniczanka  1-3 (0-1)

SKŁAD: Mordarski - T.Miksztal, Sierota, Jabłoński, K.Hebda - Pazdyk(70'P.Miksztal), Tokarczyk, Sobczyk,  Waligóra, Popardowski - Nowak.

Bramka: Sobczyk 78' karny (faulowany Popardowski)

Bez kartek.

opis dalej ...

Zasłużona wygrana gości. Zagraliśmy dziś bez Rafała, Grześka, Marka, Tomka i dwóch Mateuszy. A Banak zagrał w ataku cały mecz z kontuzją. Dużą przewagę mieli goście, grali szybko i stwarzali sporo sytuacji. Jednak doskonale (jak zwykle nasi bramkarze) bronił Mariusz, a bardzo ofiarnie zagrali również obrońcy. Gorzej było z przodu, brakło nam argumentów ( w sumie nie było wszystkich "biegaczy"), próbowaliśmy jedynie ze stałych fragmentów. Długo się broniliśmy skutecznie i szczęśliwie, cudów dokonywał Mariusz, ale jedną bramkę straciliśmy do przerwy (po spalonym ?).

Obraz gry po przerwie się nie zmienił. Goście atakowali, ale nieskutecznie. Dopiero po 25 minutach uderzenie napastnika zatrzymało się w .. błocie przed bramką i z metra skutecznie dobili. Próbowaliśmy przesunąć grę wyżej, ale doszły kontuzje trzech zawodników, a zmiana była tylko jedna i Rafał z Piotrkami dokuśtykali do końca. Piotrek Popardowski wywalczył nawet w 78 minucie karnego pewnie wykorzystanego przez Czaję. Chcieliśmy wyrównać, ale tylko dwukrotnie mogło być groźnie pod bramką Biegoniczanki. Kontra w ostatniej akcji meczu przyniosła gościom trzecią bramkę.

Więcej było u nas dzisiaj walki i ambicji niż składnej gry. Trafiliśmy na silnego przeciwnika, a skład był mocno osłabiony ( naszych dwóch zawodników na prawej stronie miało łącznie 97 lat :))